Lista produktów producenta Sonax

21,99 zł
W magazynie

Czyści i pielęgnuje elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu auta. 

21,99 zł
19,99 zł
W magazynie

Odmrażacz do szyb SONAX, szybko i skutecznie usuwa szron oraz lód z szyb samochodowych. Chroni szyby przed ponownym oblodzeniem i zamarzaniem.

19,99 zł
27,99 zł
W magazynie

Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Nie zawiera kwasów. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe. Do opakowania o poj. 500 ml dołączana jest specjalna gąbka, która pozwala dokładnie wyczyścić nawet trudno dostępne...

27,99 zł
50,00 zł
W magazynie

Silnie pieniący preparat do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń z dywaników, tapicerki i wykładzin podłogowych. Wnika w głąb włókien, odświeża i ożywia kolory. Przed przystąpieniem do czyszczenia większe zabrudzenia usunąć odkurzaczem.

50,00 zł
55,01 zł
W magazynie

Dzięki wyjątkowo silnej formule błyskawicznie usuwa nawet najcięższe zabrudzenia drogowe oraz ślady po owadach z szyb, reflektorów i lusterek nie pozostawiając smug. Szybko i skutecznie likwiduje tłuste zabrudzenia i osad z nikotyny z szyb we wnętrzu samochodu oraz lusterek. Doskonale nadaje się również do mycia okien i luster w domu. Nie zawiera fosforanów.

55,01 zł
29,90 zł
W magazynie

Wysoce wydajny koncentrat szamponu do mycia powierzchni lakierowanych, metali, szkła, tworzywa sztucznego i gumy, ze specjalnymi dodatkami wspomagającymi proces osuszania. Po wyschnięciu na umytej powierzchni nie pozostają ślady po zaciekach – i to bez wycierania.

29,90 zł
19,50 zł
W magazynie

Środek czyszczący do regularnej pielęgnacji felg. Znakomicie nadaje się do usuwania zwykłych zanieczyszczeń. Tworzy specjalną warstwę ochronną zapobiegającą osadzaniu się zabrudzeń – zwłaszcza z pyłu hamulcowego. Nie zawiera kwasów, jest bardzo łagodny i bezpieczny dla felg.

19,50 zł
19,00 zł
W magazynie

Dzięki paście monterskiej do tłumików firmy SONAX można szybko i prosto łączyć i montować kolejne części układów wydechowych. Tworzy trwałe uszczelnienia na złączach, zapobiegające przedostawaniu się gazów. Pasta nie zawiera azbestu i jest odporna na bardzo wysokie temperatury.

19,00 zł
24,90 zł
W magazynie

Uniwersalny środkiem smarującym z dodatkiem dwusiarczku molibdenu. Doskonale nadaje się do poluzowywania silnie zapieczonych i zardzewiałych śrub, nakrętek i sworzni ułatwiając ich odkręcanie.

24,90 zł
11,99 zł
W magazynie

Gotowy do użycia, letni płyn do spryskiwaczy wyprodukowany w nanotechnologii firmy SONAX jest jednym z najskuteczniejszych tego typu preparatów na rynku. Już po kilku ruchach wycieraczek usuwa zabrudzenia z pyłu drogowego, oleju, silikonów, owadów czy resztek organicznych, przy czym nie pozostawia smug i zacieków. Pozostawia świeży i przyjemny zapach.

11,99 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów