Obniżka! Nawigacja rolnicza GPS MATRIX PRO AEROS 9040 Zobacz w powiększeniu

Nawigacja rolnicza GPS MATRIX PRO AEROS 9040 - bez anteny

75-3008

TeeJet

TeeJet

Nowy

Komputer TeeJet Aeros to urządzenie współpracujące z Isobus. Dzięki temu może m.in. jednocześnie kontrolować pracę opryskiwacza oraz wspomagać inne maszyny po polu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już w magazynie

16 549,00 zł

-2 350,00 zł

18 899,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Komputer TeeJet Aeros 9040 ma nowe funkcje takie jak m.in.: monitoring przepływu cieczy, możliwość transmisji danych poprzez Wi-Fi i ustawienia menu w kilku językach.

Nowe funkcje stanowią uzupełnienie istniejących, czyli: automatycznego sterowania, monitoringu video, regulacji zmiennego dawkowania, mapowania pól, automatycznego sterowania sekcjami i monitoringu wielkości kropel.

Rozpylacze pod kontrolą

Zintegrowany system  monitoringu informuje operatora np. o braku oprysku w jednej z dysz i dla szybkiego znalezienia uszkodzenia, włącza oświetlenie LED na belce, przy rozpylaczu, który nie działa. System rejestruje takie zdarzenie i mapuje brak aktywności lub uszkodzenie elementu opryskującego.

Zgodny z Isobus

Komputer TeeJet Aeros jest przystosowany do współpracy z maszynami działającymi w standardzie Isobus. Dlatego można wykorzystywać go także jako urządzenie przenośne.

Ponadto wspomaga prowadzenie maszyny i kontroluje przebieg wykonywania oprysku. Wi-fi pozwala na bezprzewodowy transfer danych do i z urządzenia dzięki oprogramowaniu TeeJet Fieldware Link.